Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgiliye sarılmak görmek

Rüyada eski sevgiliye sarılmak görmek

Rüyada eski sevgiliye sarılmak görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak gördüyseniz

  • En kolay yolu seçmeyin.
  • Bazı kişileri yanlış değerlendiriyor olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle sarıldığını hissetmek dünyanın kendisine galip gelmesine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski sevgiliye sarılıp yatmak atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski sevgiliye sarılıp gülmek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, verdiği emeklerin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliye sarılmaya çalışmak rüya sahibi için çok büyük mutluluklar tadacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliye sarılıp boynundan öpmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp koklamak başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, işlerinin günden güne azalacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp uyumak rüya sahibi için yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpüşmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine alamettir.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak istemek sağlığının yerinde kalacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp ağlamak rüya sahibi kişi için karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eski sevgiliye sarılmak barışmak yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, mutsuz ve üzgün olacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpmek rüya sahibi kişi için aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, sonucun kişi için hayırlı olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgiliye sarılıp yürümek kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
su

Rüyamda eski sevgilim geliyordu kapıya ben ona sarılmaya çalışıyodum nolur bi kere sarılayım diyodum oda gülümseyerek uzaklaşıp şimdi değil,henüz zamanı var ama sarılıcaz söz diyodu lütfen yorar mısınız