Rüya Tabirleri / özlem rüyaları / Rüyada eski sevgiliye özlemle sarılmak

Rüyada eski sevgiliye özlemle sarılmak

Rüyada eski sevgiliye özlemle sarılmak istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliye özlemle sarılmak gördüyseniz

  • Geçmişte yapmaktan hoşlandığınız şeyleri, gitmekten zevk aldığınız yerleri ya da eski tanıdıkları hatırlayabilirsiniz.
  • Sosyal açıdan büyüyebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski sevgiliyle özlem gidermek yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, günahlarından tövbe etmeye, maddi kolaylığa ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada eski sevgiliye özlem duymak işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, hayır işleri yapacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments