Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgilinin telefonunu görmek

Rüyada eski sevgilinin telefonunu görmek

Rüyada eski sevgilinin telefonunu görmek eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, helal rızka sahip olunacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu gördüyseniz

  • Olayları etraflıca bir kez daha düşünüp ertelemek isteyebilirsiniz.
  • Doğru seçimleri yapmanız durumunda geleceğinizi korumanız daha kolay olabilir.

Rüyada eski sevgilinin telefonda ağlaması rüyayı gören için rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda bağırmak çirkin sözler işitileceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu bulmak rüya sahibi kişi için çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, rakiplerine karşı fark atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliye telefon vermek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu çalmak sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada eski sevgiliyle telefonda tartışmak hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin telefondan engellemesi rüya sahibi için daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle telefon konuşmak rüyayı gören için dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, isabetli adımlar atacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgilimin telefonunu karıştırmak sıkıntıların ve stresin son bulacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin telefonuna bakmak elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına, her türlü kötülükten uzakdurulacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliye telefon etmek rahat bir hayata kavuşacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, ilim irfan sahibi olacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kırmak rüyayı gören kişi için sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, hasta ve zor geçireceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgiliyle telefonda görüşmek tatsızlıkların sona ereceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliden telefon gelmesi daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, belalara denk gelmeyeceğine, destek için ailesiyle de konuşacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kurcalamak rüya sahibi için iş hayatında iniş yaşanacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada eski sevgiliden telefon beklemek sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgili telefonla araması dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, zorlukların geride kalacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada eski sevgiliye telefon açmak çok zor durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Rüyada eski sevgilinin telefonda terslemesi iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliden telefon almak önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments