Rüya Tabirleri / hırka rüyaları / Rüyada eski sevgilinin hırkasını koklamak

Rüyada eski sevgilinin hırkasını koklamak

Rüyada eski sevgilinin hırkasını koklamak çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, işlerinin yarıda kalacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına alamettir.

Rüyada eski sevgilinin hırkasını koklamak gördüyseniz

  • Aşk, iş, sağlık alanlarında türlü fırsat, olanak veya şans yüzünü gösterecek.
  • Belli anlaşmaların gözden geçirilmesi gerekebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski sevgilinin hırkasını giymek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, geçim derdine gireceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments