Rüya Tabirleri / dükkan rüyaları / Rüyada eski sevgilinin dükkanını görmek

Rüyada eski sevgilinin dükkanını görmek

Rüyada eski sevgilinin dükkanını görmek verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin dükkanını gördüyseniz

  • İnsanlarla genel bir anlaşmazlığınız olabilir.
  • Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada eski sevgilinin dükkanına gitmek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, borçlarının da kapanacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments