Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada eski sevgilinin ayağını görmek

Rüyada eski sevgilinin ayağını görmek

Rüyada eski sevgilinin ayağını görmek şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, konfor içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ayağını gördüyseniz

  • Aslında biraz da kendinize güven eksikliğiniz var.
  • İkili ilişkilerinizde sakinliğinizi korumakta zorlanabilrisiniz.

Rüyada eski sevgilinin ayağını yıkamak rüyayı gören için çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, kendisi ile baş başa kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin ayağına basmak dini bütün bir eşe sahip olacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eski sevgilinin ayağını öpmek birlik ve dayanışma halinde olacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski sevgilinin ayağının kırılması gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, yatırımların heba olacağına, sorunlarının tamamen biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgilinin ayaklarına kapanmak insanlarla bir araya geleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada eski sevgilinin ayağının kesilmesi yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments