Rüya Tabirleri / nişanlı rüyaları / Rüyada eski nişanlının para vermesi

Rüyada eski nişanlının para vermesi

Rüyada eski nişanlının para vermesi bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, rahat bir hayatı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski nişanlının para vermesi gördüyseniz

  • Hayatınızı kontrol altında tutabilir, görevlerinizi veya kendinizle ilgili sorumluluklarınızı ihmal etmeyerek düzeni sağlayabilirsiniz.
  • Yanlışlıkla söyleyeceğiniz sözler veya yanlış anlaşılan cümleler ilişkilerde sıkıntı yaratabilir.

Rüyada eski nişanlının para istemesi rüyayı gören için umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, helal ekmek yiyeceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski nişanlıdan para alındıysa çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments