Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada eski ev kapısı görmek

Rüyada eski ev kapısı görmek

Rüyada eski ev kapısı görmek daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski ev kapısı gördüyseniz

  • Eski arkadaşlarınızı arayabilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Özel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada eski evin kapısını kilitlemek ziraat ve harmandan fayda görmeye, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, dünya malı edineceğine, yakında işlerinin aksayacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski evin kapısını açmak sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments