Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eski eşine sarıldığını görmek

Rüyada eski eşine sarıldığını görmek

Rüyada eski eşine sarıldığını görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, işlerinin yoluna gireceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına, kalabalıktan uzak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski eşine sarıldığını gördüyseniz

  • Ufak şeylere takılmamalısınız.
  • İşle bağlantılı seyahatler ilginç sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada eski eşine sarılıp öpmek sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, dişe diş savaşacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eski eşine sarılıp uyumak rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşine sarılıp yatmak rüya sahibi için doyasıya hasret gidereceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski eşine sarılıp ağlamak rüya sahibi kişi için onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, büyük tartışmalara gireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments