Rüya Tabirleri / bot rüyaları / Rüyada eski bot görmek

Rüyada eski bot görmek

Rüyada eski bot görmek gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine alamet eder.

Rüyada eski bot gördüyseniz

  • Beklenmedik şanssızlıklar yüzünden başarısız olabilirsiniz.
  • İşe yarar çözümler bulmanın çözümün dışında da olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada siyah eski bot görülmesi içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, hayat boyu desteği olacağına, onu yalnız bırakmayacağına, huzur ve şifa bulacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada eski bot giymek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments