Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada eski arkadaşla denizde yüzmek

Rüyada eski arkadaşla denizde yüzmek

Rüyada eski arkadaşla denizde yüzmek anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, her şeyin ters gideceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşla denizde yüzmek gördüyseniz

  • Kuma çizgi çizmekte ısrar etmenin veya başka kişileri zorlamanın faydası olmayabilir.
  • Alacağınız bir teklifi reddetmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada eski arkadaşla denize girmek rüyayı gören için her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, acı veren durumların vuku bulacağına, rahat bir döneme gireceğine, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına delalettir.

Rüyada eski arkadaşlarla denize gitmek rüyayı gören için rüya sahibinin elinin darlaşacağına, kişinin can derdine düşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, doğru olanı seçeceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments