Rüya Tabirleri / araban rüyaları / Rüyada eski arabanı görmek

Rüyada eski arabanı görmek

Rüyada eski arabanı görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, alım gücünün artmasına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski arabanı gördüyseniz

  • Sizinle aynı düşünce ya da endişeleri paylaşan kişilerle ortak hareket etme fırsatı bulabilirsiniz.
  • İşinizle ilgili görevlere veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız planlara ait alışılmadık fikirleriniz olabilir.

Rüyada eski arabanı sürmek güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, asosyal bir insan haline geleceğine, sağlığını da kaybedeceğine, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada eski arabanı kullanmak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments