Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin taksi sürdüğünü görmek

Rüyada eşinin taksi sürdüğünü görmek

Rüyada eşinin taksi sürdüğünü görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, rızkın ve kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada eşinin taksi sürdüğünü gördüyseniz

  • İkili ilişkilerinizde yabancılaşmalar veya gerilimler söz konusu olabilir.
  • Belli ilişkilerinizin veya iş birliklerinin dayanıklılığını veya verimliliğini sorgulayabilirsiniz.

Rüyada eşimle taksiye binmek rüyayı gören kişi için hak ve din yolunu bırakacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments