Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin simit yediğini görmek

Rüyada eşinin simit yediğini görmek

Rüyada eşinin simit yediğini görmek yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet eder.

Rüyada eşinin simit yediğini gördüyseniz

  • Ani karşılaşmalar, ilhamlar veya eşzamanlı olaylar dikkat gerektiriyor.
  • Ortamı sakinleştirmek veya aydınlatmak için söyleyeceğiniz sözler yeterli olmayabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eşinin simit vermesi işinde çok büyük adımlar atacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments