Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin seyahat ettiğini görmek

Rüyada eşinin seyahat ettiğini görmek

Rüyada eşinin seyahat ettiğini görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin seyahat ettiğini gördüyseniz

  • Ağızdan kaçan kelimeler sıkıntı yaratabilir.
  • İkna yeteneğinize güvenerek, yakınlarınızı isteklerinizi yerine getirmeleri konusunda hızla harekete geçirebileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eşimle seyahat etmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, bol bol moral depolanacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments