Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin kalbini görmek

Rüyada eşinin kalbini görmek

Rüyada eşinin kalbini görmek ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına delalettir.

Rüyada eşinin kalbini gördüyseniz

  • Mesela işvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşini, öğrenciyseniz öğretmeninizle kavga edebilirsiniz.
  • Sosyal ilişkileriniz açısından uğraşlar edinebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada eşini kalbinden bıçaklamak bir sebeple çok zor günler geçireceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin kalbinden vurulduğunu görüldüyse büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, her zaman sevgi göreceğine, sadece kendisini düşüneceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin kalbinin durduğunu görmek yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, yaşam sevincinin geri geleceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments