Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin gözyaşını görmek

Rüyada eşinin gözyaşını görmek

Rüyada eşinin gözyaşını görmek şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin gözyaşını gördüyseniz

  • Herkes aynı fikirde olsa da, bazı konular içinize sinmiyorsa ya da tereddütleriniz varsa, o konuda kendi sezgileriniz doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz.
  • İletşim ağınızı genişletmeniz veya aktif olarak kullanmanız durumunda size sunacak veya paylaşacak şeyleri olan kişilerle karşılaşabiirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eşinin gözyaşını silmek haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, her isteklerinin yerine geleceğine, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments