Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin cinsel organ görmek

Rüyada eşinin cinsel organ görmek

Rüyada eşinin cinsel organ görmek hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, sonunda maddi zarara gireceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına alamet eder.

Rüyada eşinin cinsel organ gördüyseniz

  • Bazı konuları hafife alıyor ya da gözden kaçırıyor olabilirsiniz.
  • Evinizde, yaşadığınız yerde, iş yerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde rahatınızı veya verimliliğinizi arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada eşinin cinsel organını kesmek rüyayı gören kişi için arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, hayatının da düzene gireceğine, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada eşinin cinsel organını sevmek çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eşinin cinsel organını tutmak hayallerin yarıda kalacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments