Rüya Tabirleri / çanta rüyaları / Rüyada eşinin çantasını görmek

Rüyada eşinin çantasını görmek

Rüyada eşinin çantasını görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada eşinin çantasını gördüyseniz

  • Bazı kişiler tarafından kabul edilmesi zor plan veya programlar konusunda kendi mantığınızı kabul ettirme ya da anlatabilme çabanız yorucu olabilir.
  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde sevginizi göstermeniz ilişkilerinize iyi gelebilir.

Rüyada eşinin çantasında para görmek övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin çantasının çalındığını görüldüğünde kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşine çanta alındığında atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, tartışmaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin çanta aldığını görmek beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin çantasını karıştırmak rüyayı gören kişi için kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, atılan adımların boşa gideceğine, maddi imkânların günden güne çoğalacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments