Ana sayfa » Bardak rüyaları » Rüyada eşinin bardak kırıldığını görmek

Rüyada eşinin bardak kırıldığını görmek

Rüyada eşinin bardak kırıldığını görmek özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin bardak kırıldığını gördüyseniz

  • Daha sonra karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etmeyi düşünün.
  • Evli bir erkek bile olsanız sizde yeni heyecanlar uyandıracak bir maceraya başlamansı olasıdır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eşinin bardak kırması alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, çok güzel günler geçirileceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşine bardak fırlatmak kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, onun zamanını çalacağına, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top