Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada eşinin altın kolye vermesi

Rüyada eşinin altın kolye vermesi

Rüyada eşinin altın kolye vermesi hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eşinin altın kolye vermesi gördüyseniz

  • Beraber çalıştığınız kimselerden bazı isteklerde bulunmanız sorunlara neden olacak.
  • Birazcık çaba göstererek bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada eşine altın kolye takmak rüyayı gören kişi için beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, garanti olacak makama oturacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, haneye nifak gireceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada eşinden altın kolye almak iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subhan

Rüyada eşim bana altın kolye aliyodu ben paran yok bırak kalsın dedi birşey olmaz