Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada eşinin ağzında yılan görmek

Rüyada eşinin ağzında yılan görmek

Rüyada eşinin ağzında yılan görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin ağzında yılan gördüyseniz

  • İmajınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda rahatsızlık verebilecek adımlar atmadan önce iyi düşünmelisiniz.
  • Duygusal hayatınızda yaşadığınız hareketlilik size bazı kalpleri fethetmek için cesaret toplamanıza yardımcı olabilir.

Rüyada eşinin ağzına yılan girdiğini görülmesi bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin ağzından yılan çıktığını görmek işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments