Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini uçurumun kenarında görmek

Rüyada eşini uçurumun kenarında görmek

Rüyada eşini uçurumun kenarında görmek dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, mal sahibi olacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına inanılır.

Rüyada eşini uçurumun kenarında gördüyseniz

  • Belli konularda hatalar veya eksiklikler oluşabilir.
  • İyi fikirlerin karlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar.

Rüyada eşinin uçurumdan atladığını görüldüyse çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada eşini uçurumdan atmak yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, şansının ve bahtının döneceğine yorumlanır.

Rüyada eşini uçurumdan düşerken görüldüyse sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin uçurumdan düşmesi yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Perşembeden

Rüyamda eşim ucurumdan atladı. Ben de ardından atladım onu yakalamaya çalıştım.