Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini sıkıntıda görmek

Rüyada eşini sıkıntıda görmek

Rüyada eşini sıkıntıda görmek anne babaya müjde verileceğine, güzel günlerin sona ereceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini sıkıntıda gördüyseniz

  • Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir.
  • Zorlama ya da baskı uygulanması gereken bir yer varsa, çekinmeden o noktadan giriş yapabilirsiniz.

Rüyada ölmüş eşini sıkıntılı görüldüğünde kişinin kendi başının çaresine bakacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşini sıkıntılı görüldüyse büyük zararlardan kurtulacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, ona emek vereceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments