Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini okulda görmek

Rüyada eşini okulda görmek

Rüyada eşini okulda görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine alamettir.

Rüyada eşini okulda gördüyseniz

  • İşlerinize karışan kişiler olabilir.
  • Beraber hoş vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada eşinin okula gittiğini görüldüğünde iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, esenlik içinde olacağına, kendisini korumaya alacağına, yeni bir ev alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada eşiyle okula gitmek hayırlı bir evlilik yapılacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, hem çok mutlu olacağına, zararlarını telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferhat

Boşanmak üzere olduğu olduğum eşimi okulda görüyorum, aynı sınıftayız ben daha sonra geliyorum sınıfa bir ödev veriyoruz öğretmene ve karım iki bacağına yeni dövme yaptırmış, konuşmuyoruz sadece bakıyoruz birbirimize

İsmail

Karımı lise yıllarında olduğunu, okuldan almaya gittiğimi, merdivenlerden inerken dudağından öptüm.