Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini kel görmek

Rüyada eşini kel görmek

Rüyada eşini kel görmek yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, mutlu günler göreceğine işaret eder.

Rüyada eşini kel gördüyseniz

  • Diğerlerinin size sunduklarını doğru değerlendirerek daha hızlı ilerleyebilirsiniz.
  • Normalde ilgilendiğiniz alanların dışındaki aktiviteler size ilham verebilir.

Rüyada eşinin kel olduğunu görüldüyse tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments