Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini kaynana görmek

Rüyada eşini kaynana görmek

Rüyada eşini kaynana görmek ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, şansının geri döneceğine, daha sevgi dolu biri haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşini kaynana gördüyseniz

  • Çevrenizdeki bir kişinin problemleriyle uğraşmanız gerekebilir.
  • Bir an önce gerekli ekibi kurmanızda fayda var.

Rüyada eski eşi kaynanayı görüldüyse hayatının olumlu yönde devam edeceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, her şeyin yolunda gideceğine, masa başı bir işe girileceğine delalettir.

Bir yorum

  1. Eşimle ayrıyız bosanicam ama rüyamda iki defa gördüm birincisi esimi sokakta sefil bi halde geziyordu ikincisi ise annesiyle barışmışız biz ayrıyız yanina gelmişler çocukları seviyor ikisi sonra eşimin ağzından gülten bilmesin diyordu ruyamda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.