Rüya Tabirleri / duş rüyaları / Rüyada eşini duşta görmek

Rüyada eşini duşta görmek

Rüyada eşini duşta görmek aileden ayrı kalınacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, kara kara düşünür olacağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada eşini duşta gördüyseniz

  • Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek istediklerini veya arkanızda olduklarını bildirebilirler.
  • Bazı hareketleriniz size ait olmayan sorumlulukları üstlenmenize neden olabilir ya da otorite rolüne soyunmanız nedeniyle bazı alanlarda önünüze engeller çıkartmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eşimle duş almak maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşini duş alırken görülmesi kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments