Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada eşini dişsiz görmek

Rüyada eşini dişsiz görmek

Rüyada eşini dişsiz görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eşini dişsiz gördüyseniz

  • Sandığınızdan daha fazla sunacağınız şeyler var.
  • Zamanla ilgili problemlere neden olabilecek evrak işlerinizi dikkatle ele almalısınız.

Rüyada eşinin diş fırçasını kullanmak sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına delalet eder.

Rüyada eşinin dişlerini sararmış görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, işindeki verimin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada eşinin dişlerinin dökülmesi yeni kişilerle tanışacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına yorulur.

Rüyada eşinin diş taktırdığını görülmesi sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin dişinin çürüdüğünü görmek her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine yorulur.

Rüyada eşinin diş yaptırdığını görmek ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, büyük işlere imza atacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin dişinin sallandığını görüldüyse insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşinin dişlerini görmek uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada eşinin dişinin çıktığını görmek yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin dişinin düştüğünü görmek hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin dişinin düşmesi neşeli ve keyifli günler geçireceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eşinin dişini temizlemek sevdiği kişilere yardım edeceğine, büyük bir ikilemde kalacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin dişinin kanadığını görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eşinin dişini kırmak onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, mallarının da hayırlı olacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin dişinin ağrıdığını görüldüğünde manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşimin dişlerinin döküldüğünü görüldüğünde evindeki ve işindeki verimin azalacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eşinin dişini çekmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada eşinin diş fırçaladığını görülmesi planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına inanılır.

Rüyada eşinin dişini sökmek rüyayı gören için sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, bereketin ve verimin olacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına alamettir.

Rüyada eşinin dişinin kırıldığını görüldüyse deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, beden sağlığının zarar göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada eşimin dişini çektiğini görülmesi düşmanların çok üzüleceğine, şöhret elde edeceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurcan

Eşimin dişlerin de dış teli var alt ön dişlerin sağ yanındaki dişi çıktı acı yok dokunup eline aliyo Rüyamın anlamını merak ettim