Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada eşini bahçede görmek

Rüyada eşini bahçede görmek

Rüyada eşini bahçede görmek çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına yorumlanır.

Rüyada eşini bahçede gördüyseniz

  • Belli bir duruma zarifçe hız kazandırmak istiyor olabilirsiniz.
  • Romantik açıdan hoş zamanlar.

Rüyada eşinin bahçe suladığını görülmesi sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, başını yastığa daha rahat koyacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments