Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşine kuma getirmek

Rüyada eşine kuma getirmek

Rüyada eşine kuma getirmek kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, mal mülk edineceğine tabir olunur.

Rüyada eşine kuma getirmek gördüyseniz

  • Görmediğiniz yerleri görebilir, seyahatlere çıkabilir veya bazı konularda ufkunuzu geliştirebilirsiniz.
  • Sizin için en iyi sonuçları verecek şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada eski eşin kuma getirmesi kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yaşanan yokluğun biteceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments