Rüya Tabirleri / Rüyada eşim görmek

Rüyada eşim görmek

Rüyada eşim görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına delalettir.

Rüyada eşim gördüyseniz

  • İnsanlar kendi paylarına düşen işleri yapma konusunda isteksiz olabilirler.
  • Gerçekçi bir planınız yoksa, imajınızı ilgilendiren konularda hızlı hareket etmemeli veya duruşunuza zarar verebilecek konularda dikkatli ilerlemelisiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada eşim ile kavga etmek evlenme yolunda adım atacağına, makam ve söz sahibi olacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eşim için ağlamak arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, zafer ve zenginlik getireceğine, ana baba dualarının alınacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine alamettir.

Rüyada eşim kalp krizi geçirdiğini görüldüğünde yeni çalışmalar yapılacağına, büyük bir makama geleceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, helal kazanca sahip olunacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşim başkasıyla nişanlanmak rüya sahibi için ilerleyeceğine ve kalkınacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşim sakalını kesmiş görüldüyse zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada eşim bıyıklarını kesmiş görülmesi sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, gelir elde edeceğine, büyük zararlar getireceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eşim beni aldatmak karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eşim ile birlikte olmak ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, her zaman kötülük için çalışacağına delalettir.

Rüyada eşim büyük tuvaletini yaptığını görüldüyse daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eşim başkasıyla dans ettiğini görüldüğünde girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, kasasının daha çok para dolacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, ister istemez başının belaya gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşim tarafından aldatılmak ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşim ile tartışmak parasını dikkatli harcayacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments