Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşi sarhoş görmek

Rüyada eşi sarhoş görmek

Rüyada eşi sarhoş görmek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada eşi sarhoş gördüyseniz

  • Bazı olayların nasıl gelişmesi gerektiği ya da sonuçlanacağı konusunda kesin yargılara sahip olabilirsiniz.
  • Bazı planlarınıza sadık kalmanız zor olabilir veya planlarda değişiklik yapmak gerekebilir.

Rüyada eşimin sarhoş olduğunu görüldüğünde yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin sarhoş olması rüya sahibi kişi için kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşi sarhoş görmek eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, aradığı aşkı bulacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş eşi sarhoş görmek hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments