Rüya Tabirleri / ertuğrul rüyaları / Rüyada ertuğrul görmek

Rüyada ertuğrul görmek

Rüyada ertuğrul görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, dünya hayatından yana da razı geleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, hep dua edeceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ertuğrul gördüyseniz

  • İş yaşamında yeni başlayabilecek yurt dışı bağlantılarının size büyük bir katkısı olacak.
  • İlişkilerle ilgili hızlı kararlar alınması durumunda pişmanlıklar yaşanabilir.

Rüyada ertuğrul beyi görüldüyse emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments