Rüya Tabirleri / ertuğrul rüyaları / Rüyada ertuğrul gazi görmek

Rüyada ertuğrul gazi görmek

Rüyada ertuğrul gazi görmek sıhhat ve moral bulacağına, büyük çaba sarfedeceğine, kişinin malını kaybedebileceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ertuğrul gazi gördüyseniz

  • Yeni şeyler deneme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Özel yaşamınızı veya özel durumunuzu olumlu etkileyecek değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada ertuğrul gazi türbesini görüldüğünde çok kazançlı yatırımlara gireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ecrin Berra Taşçı

Rüyamda bir grup arkadaşımla dolmuşa bindik.Dükkan gibi bir yerin önünde indik.Sonrasında dükkana girdik insanlar ayakta bekliyordu.Bir baktık koskocaman bir ekranda Diriliş Ertuğrul izliyorlar.Bizde izlemek için arkalara geçtik.Benim çalışma masam ve evdeki koltuğun aynısı vardı orada.Arkadaşıma bunu söyledim ve şaşırdı.Sonrasını hatırlamıyorum.Cevaplarsanız çok mutlu olurum 🙂