Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada erkek tarafından saldırıya uğramak

Rüyada erkek tarafından saldırıya uğramak

Rüyada erkek tarafından saldırıya uğramak maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek tarafından saldırıya uğramak gördüyseniz

  • Mesela, yağmurda kalmak, evde su baskını veya denizde tehlike geçirmek gibi şeyler.
  • Belli bir maceraya atılmanın kaynaklarınızı doğru kullanmanız anlamına geldiğini düşünebilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada iki erkek tarafından saldırıya uğramak düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına, berekete ve zenginliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments