Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada erkek kardeşini zina yaparken görmek

Rüyada erkek kardeşini zina yaparken görmek

Rüyada erkek kardeşini zina yaparken görmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, insanlar tarafından tanınacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada erkek kardeşini zina yaparken gördüyseniz

  • Para harcayarak değil, zaman ayırarak daha fazla takdir kazanabilirsiniz.
  • Tartışılan konunun derinine girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada erkek kardeşle zina yapılması başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments