Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada erkek çocuğunun çukura düştüğünü görmek

Rüyada erkek çocuğunun çukura düştüğünü görmek

Spread the love

Rüyada erkek çocuğunun çukura düştüğünü görmek başarıları ile tanınacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına alamettir.

Rüyada erkek çocuğunun çukura düştüğünü gördüyseniz

  • Sizi durduracak tek şey, kendinize güvenemememizdir.
  • Uğraşmanız gereken çok sayıda şey olsa da, aslında en çok neye odaklanmanız gerekiyorsa ona odaklanmanızda fayda var.

Rüyada erkek çocuğun çukura düşmesi en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, canının kıymetini bileceğine, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına inanılır.

2 yorumlar

  1. İlik kanseri olan amcamın torununu rüyamda gördüm yol çalışması var benim çocuklarım taşların üzerine basıp karşıya geçiyor o hasta çocuk ayağı kayıyor 1 buçuk metrelik çukur a düşüyor koşup gidiyorum çocuk yok diyorum herhalde yola doğru yürümüş çıkmıştır çukurdan rüyanın anlami acaba nedir

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya enerjiye, iyiliğe ve ağız tadına alamettir. Rüya alimlerine göre yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına; çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine; ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.