Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada erkek çocuğu pipisi görmek

Rüyada erkek çocuğu pipisi görmek

Rüyada erkek çocuğu pipisi görmek bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğu pipisi gördüyseniz

  • Karşılanabilir talepleriniz destek bulabilir.
  • Size ek gelir getirebilecek yollar arayabilir, yeteneklerinizi paraya çevirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada küçük erkek çocuğu pipisi görüldüyse sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, gönül gözünün açılacağına, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada erkek çocuğunun pipisini tutmak elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, resmi bir göreve getirileceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Mrb rüyamda erkek bebek gördüm kucağıma aldığımda pipisinin çok uzun olduğunu gördüm çok şaşırdım. Bu rüya ne anlama geliyor