Rüya Tabirleri / çikolata rüyaları / Rüyada erkek çocuğa çikolata yedirmek

Rüyada erkek çocuğa çikolata yedirmek

Rüyada erkek çocuğa çikolata yedirmek yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğa çikolata yedirmek gördüyseniz

  • Aşk hayatınızdaki bir değişiklik size artılar getirebilir.
  • Belli bir planınızın veya bazı işlerinizin ortaya çıkan yeni bilgilere ya da gelişmelere göre yenilenmesi gerekebilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada erkek çocuğa çikolata vermek eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments