Rüya Tabirleri / abi rüyaları / Rüyada erkek arkadaşın abisini görmek

Rüyada erkek arkadaşın abisini görmek

Rüyada erkek arkadaşın abisini görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, yeni bir eve taşınılacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, hatadan dolayı zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyada erkek arkadaşın abisini gördüyseniz

  • Ekonomik veya duygusal ilişkilerinizde sihirli bir değnek dokunuşu söz konusu olabilir.
  • Duygusal yaşamınızı, işinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler var.

Rüyada eski erkek arkadaşın abisini görüldüyse yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments