Rüya Tabirleri / erik rüyaları / Rüyada erik üzüm görmek

Rüyada erik üzüm görmek

Rüyada erik üzüm görmek büyük bir üne sahip olunacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına delalettir.

Rüyada erik üzüm gördüyseniz

  • Kararsız kaldığınız konularda sürekli çevrenize danışmaktan vazgeçin.
  • Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada erik üzüm toplamak kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments