Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada erik ağacı çiçeği görmek

Rüyada erik ağacı çiçeği görmek

Rüyada erik ağacı çiçeği görmek çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, bir işe soyunacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine yorumlanır.

Rüyada erik ağacı çiçeği gördüyseniz

  • Ufak tefek işler için emek harcamaya gerek olmayabilir.
  • Zararlı olabilecek ortamlardan uzak durmalısınız.

Rüyada erik ağacının çiçek açması rüya sahibi için rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments