Rüya Tabirleri / kardeş rüyaları / Rüyada engelli kardeş görmek

Rüyada engelli kardeş görmek

Rüyada engelli kardeş görmek dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada engelli kardeş gördüyseniz

  • Yardım veya önerinin dozunu kaçırmanız sizi zor durumda bırakabilir.
  • Aşk hayatınızda karşı cinsten kimselere duygusal yaklaşımlarınızda herhangi bir teklifte bulunmadan önce güler yüzlü, açık düşünceli, uyumlu olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada engelli kardeşin yürüdüğünü görmek hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine işarettir.

Rüyada engelli kardeşin olduğunu görülmesi yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, aile içinde saadetinin artacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments