Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada engelli çocuğu görmek

Rüyada engelli çocuğu görmek

Rüyada engelli çocuğu görmek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, kazançlı işlere gireceğine, en pahalı evlerde oturacağına inanılmaktadır.

Rüyada engelli çocuğu gördüyseniz

  • Seyahat planları özel yaşamınızda tavır değişikliklerine neden olabilir.
  • Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız.

Rüya tabircilerine göre rüyada engelli çocuğun konuşması refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada engelli çocuğun elini tutmak başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, özlemelerin son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada engelli çocuğu sevmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, dileklerin kabul olacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada engelli çocuğunun olması maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, her konuda gelişme gösterileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada engelli çocuğu olduğunu görülmesi dostlarını da iyi seçeceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada engelli çocuğu sevindirmek sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada engelli çocuğa sarılmak sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arife

Ruyada engeli kız cocuğunu ellinde tutup sokakta geziyordum kızda mutluydu bende ama yolda kimi görsek selam veriyorduk eyilerek

Şükran

Rüyamda engelli kaybolmuş bi kız çocuğu gördüm ve onu doktora götürüp muayene ettirdim sonra ailesini aradım ve gelip onu aldılar