Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinin üstünde kurt görmek

Rüyada elinin üstünde kurt görmek

Rüyada elinin üstünde kurt görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinin üstünde kurt gördüyseniz

  • Size söz veren kişiler sözlerinin arkasında duramayabilirler.
  • Kısacası beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada elin üstünden kurt çıkması hayırlı ve güzel günler göreceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, çok iyi işler gerçekleştireceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments