Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elini pisliğe sürmek

Rüyada elini pisliğe sürmek

Rüyada elini pisliğe sürmek anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada elini pisliğe sürmek gördüyseniz

  • Planlarınızı kendi başınıza uygulamaya çalışmanın maddi getirileri olabilir, tasarruf şansı doğurabilir.
  • Genç kimselerle bir arada bulunmanız da olasıdır.

Rüyada elinin pisliğe bulaşması atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, engel teşkil edeceğine, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments