Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elini keçi yalaması

Rüyada elini keçi yalaması

Rüyada elini keçi yalaması yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elini keçi yalaması gördüyseniz

  • Yakında, sizin için en önemli şeyi belirledikten sonra daha rahat ilerleyebileceksiniz.
  • Karışık durumlar su yüzüne çıkmak üzere olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada elini keçi ısırması işindeki verimliliğin düşeceğine, ortamın bir hayli gerileceğine, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments