Ana sayfa » El rüyaları » Rüyada elinde telefon görmek

Rüyada elinde telefon görmek

Rüyada elinde telefon görmek sorunların çözüme kavuşacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada elinde telefon gördüyseniz

  • Şansınızı zorlamamalısınız.
  • Bir çok yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada elinde telefon kırılması gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına inanılır.

Rüyada eşimin elinde telefon görülmesi rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, mal ve para sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün elinde telefon görüldüyse ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, sorunlarının son bulacağına, rahat bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada eline telefon almak kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, hayatının olumlu yönde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada annenin elinde telefon görüldüyse sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elinde telefon tutmak bolluk getirecek bir döneme girileceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada elinde telefon parçalanması konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elinde telefonla oynamak rüyayı gören kişi için sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğinin elinde telefon görülmesi sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, renk ve eğlence geleceğine, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, bir ömür olacağına inanılır.

Rüyada kocanın elinde telefon görüldüğünde hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının elinde telefon görülmesi kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinden telefonu düşürmek konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, yeni bir sayfa açacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşın elinde telefon görüldüyse sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada elde telefon patlaması iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eline telefon numarası yazmak rüya sahibi için rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top