Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde karpuz görmek

Rüyada elinde karpuz görmek

Rüyada elinde karpuz görmek asık yüzlerin güleceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde karpuz gördüyseniz

  • Kadınlar, dikkatli olun.
  • Tatil planları yapabilir veya iş seyahatlerine çıkabilirsiniz.

Rüyada ölü elinde karpuz görüldüyse hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşimin elinde karpuz görülmesi onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada elle karpuz yemek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının elinde karpuz görüldüyse fesat ve kötü kimselerden olacağına, güzel günler için yaşayacağına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada annemin elinde karpuz görüldüyse önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments